Hydrosem faaliyet alanı Hidroelektrik Enerji Santralleri, rüzgar türbinleri, elektrik montajı, mekanik montajı alanlarında uzmanlaşmış ve eğitim, danışmanlık, işletme hizmetleri vermektedir. Hydrosem 7/24 teknik servis hizmeti vererek daima uzman personeli ile hizmet vermektedir. Yapılan teknik çalışmalar sonucunda firmamız enerji kaybını minimum seviyede tutmaya özen gösterir.​

MİSYON

“HYDROSEM TOPLUMA VE ÇEVREYE OLAN SORUMLULUK BİLİNCİ İLE ÇALIŞANLARIN VE MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE TUTARAK SÜREKLİ GELİŞMEK, EN ÜST SEVİYEDE KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET SUNMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.”

VİZYON

“HYDROSEM DÜNYA ÇAPINDA GÜÇ VE MARKA BAĞIMSIZ HIDROELEKTRİK SANTRALLERE HİZMET VEREN SERVİSLERİN İÇİNDE EN İYİ VE YENİLİKÇİ BİR FİRMA OLMAK.”


Hidroelektrik Enerjisi Nedir?

Hidroelektrik santrallar (HES) akan suyun gücünü elektriğe dönüştürürler. Akan su içindeki enerji miktarını suyun akış veya düşüş hızı tayin eder. Büyük bir nehirde akan su büyük miktarda enerji taşımaktadır. Ya da su çok yüksek bir noktadan düşürüldüğünde de yine yüksek miktarda enerji elde edilir. Her iki yolla da kanal yada borular içine alınan su, türbinlere doğru akar, elektrik üretimi için pervane gibi kolları olan türbinlerin dönmesini sağlar. Türbinler jeneratörlere bağlıdır ve mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürürler.


Sertifikalarımız

Sahip olduğumuz sertifikaları aşağıda görebilirsiniz.

  ISO_9001_2015 ISO_14001_2015 ISO_45001_2018